Klucz Otwierajacy Osobiste Starożytne Szablony

Lucia René

   The blog has been translated into Chinese, English and Spanish.

 

Na Planecie Ziemi znajduje się bank informacyjny z wyższą mądrością. Został on umieszczony tutaj w czasie powstania życia na Ziemi.

Jako zreinkarnowani ludzie , starożytne szablony, są naszymi zgodnie z prawem przysługującym nam z aktem urodzenia. Niestety dotychczas to prawo było nam odmawiane.

Podczas tworzenia olbrzymiego eksperymentu świadomosci na Ziemi, Ci ktorzy chcieli przejąc kontrolę nad Planetą, przejeli kontrolę nad tymi szablonami, oraz ograniczali dostęp do nich, jak rownież próbowali używać ich dla swojej korzyści.

Wystarczy tego!

Nie jestem pewna, gdzie te starożytne szablony były przechowywane od czasu ich powstania. Ja natknełam się na nie podczas mojej podróży do Peru w roku 2005-ten starożytny skarb, o kształcie gigantycznego płatka śniegu- konfiguruje wibrację każdej z nich inną energią- głeboko w sercu tropikalnej wyżyny otaczającej Machu Picchu.

 

 

Powiedziano mi abym je przeniosła. Wspołpracując z grupą kobiet, przeniosłyśmy je z Machu Picchu do Cauldera znadującego się powyżej Los Alamos w Nowym Meksyku. Tam też spoczywały one przez 6-ść lat.

Podczas moich podroży do Nowego Meksyku, przejeżdżałam przez płaskowyż Los Alamos do Cauldera znajdującej się na wysokości 11 000 stóp, aby sprawdzić czy są bezpieczne. Dwa razy zastałam tam jakiś problem, gdyż ktoś probował zawładnąc nimi lub zaburzyc ich energie. Za każdym razem oczyszczałam tą energię.

 

Nigdy dokładnie nie zdawałam sobie sprawy z tego czym one były, wiedziałam tylko że były one dobroczynne, oraz że były stworzone dla ludzkosci i jej spirytualnego rozwoju na drodze do Wniebowstąpienia, jak rownież że miały byc zabezpieczone.W ostatnim tygodniu zostałam poinstruowana , aby odbyć tą pielgrzymkę ponownie, tym razem powód był inny.

Po zapadnięciu nocy wspięłam się na Cauldera, i podczas mojej medytacji otrzymałam 90 szablonów. Były one duże. Z nich 86 powieliły się jako mniejsze, i szybko jedna za drugą przeniknęły w moje ciało fizyczne.

Następnie, trzy większe-ułożyly się na wysokości czakry serca, czakr madrości i czakr siły- one rownież wniknęły w moje ciało . Na koniec-najistotniejsza z nich wszystkich, szablon zawierajacy pierwotny wzór życia na ziemi- sklonował się przez wyemitowanie miniaturkowej iskry, ktora wniknęła do mojej czakry serca.

Medytacja nad Boska Iskrą, która weszła we mnie podczas ostatniego tygodnia, spowodowała zaaktywowanie konfiguracji całej starożytnej mądrości. Ta Boska Iskra jest kluczem do otwarcia pozostałych.

Nie mam pojęcia, jaki będzie końcowy wynik tej aktywizacji lub co się stanie, gdy zostanie ona wyzwolona w świecie. Wiem tylko to, że owe szablony powinny być ogólnie dostępne.

Jesteś gotowa aby odebrać to co jest prawnie Twoim? Chciałabyś zostać użyta jako chomik w tym eksperymencie?