Odwołaj Rozwój Duchowy!

Lucia René

Mini World for Translations This blog has been translated into English.

Call off the AscensionOdwołaj zbliżający się wielkimi krokami Rozwój Duchowy 21.12.2012. Wszechobecne przepowiednie ostrzegają: ”Finansowy system zawali się”, “ Otworzy się energetyczne przejście”, “Przygotuj się na koniec!”
Zabawne – myślałam – że rozwój duchowy odbywa się teraz.Myślałam, że przebiega on w sposób stopniowy .Tak, przyśpiesza się on co chwilę. Jednak, jest on obecny w nas w każdym momencie.
Czy Twoje zewnętrzne okoliczności są trudne? Czy Twoje życie fizyczne rozpada się? Czyżby ostrzeżenie o roku 2012 nie zostało uwzględnione w instrukcji ofiarowanej Tobie przed przybyciem na tę planetę? Czy nie zostałaś ostrzeżona, że zewnętrzne sytuacje są tylko odbiciem Twoich myśli?
Przybyłaś Tutaj aby rozwijać się – tylko i wyłacznie po to. Chciałaś doświadczyć Boskości podczas wcielenia się w pojedyńczą istotę, ze wszystkimi wyzwaniami, potyczkami i cierpieniami. Pewnym jest , że trzeci wymiar istnieje. Tak, czasem jest on pełen wyzwań. Jednak to Ty wybrałaś, aby być tutaj pod koniec tego cyklu, w czasie w którym możesz ewoluować w niezwykle szybkim tempie. Czego się spodziewałaś? Nie przyszłaś tutaj , aby mieć rodzinę, budować karierę, i spłacać pożyczkę mieszkaniową. Czy instrukcja nie uwzględniła tego? Twoje doświadczenia są przejściowe. One przychodzą i odchodzą. Rodzisz się. Umierasz. Pomiedzy tym cyklem przechodzisz przez doświadczenia , które umożliwiają Twój rozwój.
Czy w ostatnim czasie zatrzymałaś się na moment, aby sprawdzić głębie swojego czakramu serca ? Czy medytowałaś, wyciszyłaś się i odczułaś wewnętrzną pustkę? Czy przestałaś kontrolować swoje życie wystarczająco długo, aby odczuć wzrastającą płynność na poziomie swojej świadomości?
Zatrzymaj się.
TO- to miejsce ciszy- jest miejscem gdzie istnieje tak zwany rozwój duchowy: w przestrzeni pomiedzy myślami, w nieruchomym miejscu egzystencji. Jeżeli szukasz tego miejsca poza sobą, nie znajdziesz go nigdy.
Jest ono bliżej niż myślisz. Bliżej niż okoliczności zewnętrzne. Bliżej niż myśli i emocje. Bliżej niż uczucie spokoju.
Jeszcze bliżej.