Pokojowa Rewolcja

Lucia René

   This blog has been translated into Chinese, English and Spanish.

 
Na poczatku lat 80-tych, Rama, będący moim duchowym nauczycielem w tym i poprzednich wcieleniach, używał analogii odnoszącej się do aktywizmu politycznego: “ Jeżeli łódź płynie w prawidłowym kierunku, możesz pozostawić sterowaniem tejże łodzi w rękach jej kapitana i załogi. Natomiast, jeżeli widzisz , że łódź ta zmierza w kierunku skał, a kapitan ze swoją załogą nie przyjmują Twoich uwag do wiadomości, jedyne co Tobie pozostało to podnieść bunt na pokładzie.”

W 2002 roku, gdy otrzymałam przesłanie aby przyśpieszyć rozpad struktury patrialchalnej w alternatywnych wymiarach, wspmnienie słów Ramy dodawało mi pewności w słuszność mojego działania, które pożniej zostało przedstawione w mojej książce Unplagging the Patriarchy.

Przenieśmy się teraz do roku 2011, gdyż wydaje się on być rokiem demontażu podupadłego systemu na poziomie fizycznym. Na lato tego roku wiele osób przepowiedziało znaczne zmiany, dla tych którzy mają ochotę przejrzeć alternatywne środki przekazu, pewnym stanie się, że na całym Świecie ludzie zaczynają protestować. Najlepszym tego przykładem są filmy umieszczane przez nich na stronie internetowej YouTube. Wydarzenia zaczynają nabierać tempa.

I tak też powinno być. Burza zmian zbliża się wielkimi krokami . Zmiany bedą zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Bez wzgledu na to czy lubimy to czy nie – rewolucja wisi w powietrzu.

Rewolucja ta nie musi być krwawą. Trudną, tak, gdyż zmiany zawsze są trochę skomplikowane. W odpowiedzi na wzrastające zaostrzenie nadzoru policyjnego, zamiast przemocy, mamy do swojej dyspozycji dwie pokojowe alternatywy.

Po pierwsze, możemy wykonać pracę wewnętrzną, polegajacą na odłączeniu się od energii opartej na strachu stanowiącego podstawę systemu patriarchalnego. Dokonamy tego poprzez uważne przyjrzenie się naszej wierze w niego. Również , poprzez wyrażenie ochoty do pracy nad swoimi tendencjami egoistycznymi, przyczyniamy się w dużej mierze do podniesienia zbiorowej świadomości. Przy tym należy pamiętać , że patriarchat istnieje tylko dzieki naszemu przyzwoleniu.

Po drugie, jeżeli czujemy ku temu powołanie, możemy udzielać się przez pracę duchową. Czy będzie ona objawiać się protestami na ulicy? Czy będzie ona objawiać się informowaniem naszych przyjaciół o prawdziwej sytuacji w Świecie? A może przejawi się ona przez pracę nad energią Planety i jej ludzi ? Tylko Ty możesz zdecydować o najlepszej dla Ciebie formie protestu. Sprawdź wykonując badanie energii, które postępowanie, wobec Ciebie, jest przepełnione światłem? Które formy buntu wydają się Tobie najbardziej odpowiednie?

Dzisiaj rano, przyjaciel przesłał do mnie nowe wideo o Anonimowych z YouTube. Jest to grupia “ hakeraktywistyczna”, inaczej znana jako organizacja hakerów komputerowych zaangażowanych w aktywizm polityczny, mających na celu zaburzenie systemu w pokojowy sposób. Oglądanie tego filmu było samą przyjemnością! Nastepnie, podczas mojej medytacji, wraz z wrażeniem jakie pozostawił ten film w mojej świadomości, byłam w stanie wyrażniej zobaczyć zmiany nadchodzące na rożnych płaszczyznach w roku 2011. Zobaczyłam wiele światła zapowiadającego zmiany energetyczne na wewnętrznych płaszczyznach. Jak również ogrom przestrzeni. Wraz z podłączeniem się do ruchu aktywistycznego na całym świecie otrzymałam wzrastające uczucie wolności.

Nie można zaprzeczyć, że w tej chwili Światło ma przewagę. Również, pewne jest to , że elity śwata są osłabione i walczą o przetrwanie. Pozostającym pytaniem w danej chwili jest: jaką role Ty wybierzesz, aby odgrywać podczas tego bardzo ważnego roku 2011?

Jeżeli siedzisz na ławce czekając, aby kogoś przyszedł i rozwiazał problemy światowe, to pozwalasz aby najlepsza cześć obecnej inkarnacji przeszła obok Ciebie. Pozwalasz również, aby punkt kulminacyjny tego wspaniałego eksperymentu świadomości na Ziemi, w którym mieliśmy wziąć udział przychodząc tutaj, ominął Ciebie.