Szybkie oczyszczanie !

Lucia René

   This blog has been translated into Chinese, English and Spanish.

 

Podczas jednej z rozmów z moją przyjaciółką, będącą psychoterapeutą i osobistym trenerem, porównywałyśmy sposoby pomocy ludziom w procesach przerabiania osobistych problemów.

“Jestem zdumiona. Ludzie dokonują wielkich zmian w tym czasie,” stwierdziła.

“To samo dzieje się z moimi spotkaniami telefonicznymi ,” potwierdziłam. “Jestem zaskoczona pracą , którą ludzie wykonują. Jest ona bardzo mocną. I bardzo szybką.”

Ona potakując dodała. “ Z prędkością nadprzestrzenną”.

Prędkość nadprzestrzenna! W tym krytycznym momencie na planecie Ziemia, rzeczywiście mamy możliwość dokonania szybkich zmian.

Nauczyłaś/eś się już jakiejś techniki przetwarzania? Jeżeli nie, to przegapisz życiową szansę. Możesz oczyścić swój ciężar emocjonalny bardzo szybko w tym momencie. Dlaczego cierpieć więcej niż potrzeba?

Nie jest to trudne. Moja rada dla osób uczestniczących w moich procesowych rozmowach:

  • Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś naucz się techniki procesowej jak najszybciej. Znalazłam Advaita Vedanta metodę samopoznania, taką którą nauczała Pamela Wilson, Gangaji, i inni, wielu innych. Listę nauczycieli Advaita można znaleźć tutaj. Ja polecam technikę Inelii Benz przekazaną w kursie Spiritual Ascension 101.
  • Przeczytaj The Marriage of Spirit ,napisaną przez Leslie Temple-Thurston, dostępną w CoreLight.org. Jest ona biblią dualizmu. Jeżeli naprawdę chcesz zrozumieć nature polaryzacji systemu podwójnego, takiego jak nasz system Patrialchalny, musisz to przeczytać. Techniki przetwarzania, oferowane przez Leslie w jej książce, trafiają do wielu ludzi.
  • Upewnij się że rozumiesz mechanizm stosowanej przez Ciebie techniki. Ja poszerzam swoją technikę poprzez zgłębianie prac Lesie, Pameli, i Gangaji. Również skupiłam swoj mistyczny trening na zlikwidowaniu mojego bagażu emocjalnego. Mystycy rozumieją mechanizm energetyczny. Przeniosłam tą wiedzę na swój proces przetwarzania , aby lepiej zrozumieć mechanizm postrzegania. Co innego jest siedzieć w obecności nauczyciela, czuć uniesienie w obecności jego aury i słuchać sprawozdań innych osób z ich procesów. Co innego gdy wracasz do domu i masz nadal swój bagaż emocjonalny do przerobienia. Bardzo polecam dogłębne zapoznanie się z mechanizmem wybranej metody, gdyż ułatwi to przechwycenie każdego procesu, który zostanie sprowokowany, umożliwiając natychmiastową pracę nad nim.
  • Odrzuć nawyk w którym przeciwstawiasz się nieprzyjemnym emocjom, odwracasz się od nich lub uciekasz przed nimi. Stwórz nowy nawyk, w którym stajesz naprzeciw emocjom, przywitasz i przyjmiesz je, aby zostały one zneutralizowane. Jedyny sposób jaki znam aby zastapić stary nawyk nowym , to praktyka-praca w pojedynkę z nauczycielem lub w grupie, która pracuje nad swoimi procesami oraz wielokrotne obserwowanie innych ludzi podczas ropoznawania swoich problemów. Z czasem i praktyką stanie się to dla Ciebie naturalne. Wtedy nie bedziesz już potrzebować nauczyciela.

Teraz możesz nauczyć się metody procesu przerabiania w rekordowym czasie. Możesz opróżnić swój emocjonalny bagaż z predkością nadprzestrzenną. Prosze- ponaglam Ciebie-nie czekaj z tym.

Pozostało tylko półtora roku do czasu, gdy energie planety zaczną tężeć i energia fundamentu nowego świata zablokuje się w miejscu. Po tym czasie energie nie będą ulegały takiej łatwej zmianie. W tym momencie energia Ziemi jest płynną. Złap ją. Użyj. Wykorzystaj ją do oczyszczenia swojego bagażu emocjalnego. Im wiecej niepotrzebnego balastu oczyścisz, tym staniesz się wyzwolony.

Nie strać tej szansy. Teraz jest czas na taniec z dwoistością i uwolnienie się od niej.